Kam v Praze pro látky

Uděláme si takovou procházku Prahou po látkách. Hezky se občerstvíme a vyrazíme … Začínáme na Vinohradech.

APED, Bořivojova 17 – je to velkosklad. Takže hodně látek, hala plná látek opravdu hodně. Tady mají vše ve všech možných barvách. Pokud se v látkách ještě neorienujete, doporučuju někoho zkušeného s sebou. Cenově se látky pohybují od normálních cen až po vyšší. K nákupu je potřeba ŽL …

BP LÁTKY, Bořivojova 5 – je to menší obchůdek. Orientace v látkách dobrá. Ceny střední až vyšší.

EVI LÁTKY, Bořivojova 1- větší výběr látek. V tomhle obchodě se neorientuji. Mají svůj vlastní e-shop. Ceny střední až vyšší.

LÁTKY MRÁZ, Sázavská 34 –  mají 4 prodejny ještě Haškova, Košická, OC Šestka, velkosklad i e-shop. Tady mají velký výběr designových bavlněných látek, látek na patchwork, galanterie. Mají hodně látek, hodně přehledně uspořádané, vyjdou Vám vstříct (moje zkušenost). Dají se tu sehnat hezké látky i v akcích.

LÁTKY FIALA, Korunní 28 – tady nemohu nic moc napsat. Nikdy jsem tam nic nekoupila.

BOLENATEX, Budečská 1028/16 – větší výběr látek i galanterie. Tady mají velký výběr látek pro tanečníky, na efektní dresy, pole dance či na kostýmy.  Ceny jsou už mírně vyšší.

LÁTKY ČERVENÝ, Budečská 1026/14 – velkoobchod, mají i e-shop. Nemusíte mít ŽL. Jedná se o menší obchod. Střední sortiment látek, zvláštní přehlednost. Ceny střední.

TERRY MODA, Opletalova 22 – menší obchod, mají e-shop. Pokud si vyberete něco v e-shopu, doporučuji jít se podívat, jak to vypadá v reálu. Ceny od nižšších po vyšší.

FLEX-TEX, Jateční 31- maloobchod i velkosklad na jednom místě. Mají e-shop.  Doporučuji, pokud se učíte šít. Mají velký výběr bavlněných látek na patchwork a  galanterie. Látky se tu dají sehnat od levných 50,- Kč až po střední.

MARLEN, Karoliny Světlé 12 – mají eshop. Mají tu i pletací příze, bytový textil. Látky jsou většinou luxusní a jim odpovídající cena, tedy vyšší až  velmi vysoká.

SARTOR, Karmelitská 14 – obchod specializovaný na hedvábí. Mají i vlastní e- shop. Menší obchod, milá obsluha. Ceny jako za hedvábí, tedy střední, spíš vyšší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *