Kurzy šití

Další rozměr mé práce, který mě hodně baví. Jak to tedy vypadá na kurzech.

VÝUKA PROBÍHÁ VE SKUPINÁCH PO 2-3 LIDECH

KURZY JSOU JEDNOU TÝDNĚ PO 3 HODINÁCH

KURZY MAJÍ TEORETICKOU I PRAKTICKOU ČÁST

V KURZECH SE ŠIJE ROVNOU VÝROBEK- TEDY ODĚV

INTENZIVNÍ 30-TI HODINOVÝ KURZ- je kurz, který má 30 hodin, kdy hodina má 60min. Trvá tedy 10 týdnů. Tady už se šije, začíná to mít grády, protože tady už se dělají i střihy a manipulace s nimi, zatím nic složitého, také se tu dělají úplety. Většinou se šijí 3-4 výrobky, jeden z úpletu.

OPRAVDU NENÍ MOŽNÉ ZA 30 HODIN Z NIKOHO UDĚLAT PROFESIONÁLNÍ KREJČOVOU. JE TO PROCES, KTERÝ TRVÁ ROKY. PRO SROVNÁNÍ PRACOVNÍ TÝDEN MÁ 42 HODIN. MOHU VÁM TU CESTU JEN USNADNIT, VYHNOUT SE ZBYTEČNOSTEM A TROCHU ZRYCHLIT

Na závěru kurzu se nedělá zkouška, neb mi přijde zvláštní zkoušet dospělé lidi a masírovat si tak vzájemně ega…Neslíbím nikomu , že z něj udělám návrháře, to totiž nemohu, to musíty Vy , mohu Vás pouze zasvětit a pokusit se naučit  řemeslo, vyvětlit a naučit, co je a není technicky proveditelné,podpořit a rozvinout Vaši zručnost nebo talent, protože vždy je to o spolupráci, v tomto případě mezi mnou a Vámi. Těším se a vážím si každého, kdo přijde nebo už kurzem prošel.

DĚKUJI

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kurz je zahájen první hodinou, výuka probíhá vždy jednou týdně, jsou možné 2 náhradní termíny( termíny jsou v pokračování kurzy, tedy následné dny týdny, stejný den i čas). Místo v kurzech se rezervuje platbou předem, minimálně s měsíčním předstihem. Kurzy probíhají i ve dny volna a svátku, pokud připadnou na všední den.

Termíny začátků kurzů jsou po dohodě.

Zrušenou lekci  v den , kdy kurz probíhá není možné nahradit,nahradit ji lze pouze pokud je toto oznámeno minimálně 3 dny předem.

Storno poplatky:

Zrušení kurzu 14 dní před kurzem -70%

Zrušení kurzu 7 dní před kurzem -80%

Zrušení kurzu v průběhu kurzu -100%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *