LETNÍ ŠKOLA ŠITÍ

                                     LETNÍ ŠKOLA ŠITÍ

   TERMÍN: 13-15.7.2018

  20-22.7.2018  VŽDY OD 10-15.30 HOD

Celkem 30 hodin výuky, dva víkendy plné šití a tvoření, pro všechny, které nemají čas na klasický kurz, která trvá 12 týdnů. Tento kurz není vhodný pro naprosté začátečníky, tedy pro ty, kteří se se šitím zatím nemají zkušenosti.

NÁPLŇ KURZU: Společně si ušijeme, sukni, kalhoty, šaty, případně si můžete místo např. sukně zvolit výrobek z úpletového materiálu. Výrobky si zvolíte sami, na tento kurz je potřeba si výrobek vybrat v časopise Burda, nebo ottobre. Nebo mi zaslat obrázek toho, co chcete vyrobit v předstihu , abych mohla střih vyrobit. Součástí tohoto kurzu není  výuka konstrukce střihů, tak jak je to v klasických kurzech, důvodem je, ze byste získané informace neměli čas zažít a vyzkoušet samostatně , jak je tomu v kurzech , kdy kurz probíhá jednou týdně po 2,5 hodinách.

Naučíme se:

Orientovat ve střizích Burda, nebo Ottobre

Ověřovat si tyto střihy a malé úpravy.

Za celý kurz si ušijete 3 výrobky podle Vašeho výběru se správným technologickým  postupem

Naučíte se jak správně oděv stříhat

Jak s ním manipulovat

Naučíte se kapsy, všití pásku, zipy u šatů lemování, začišťování

Řekneme si něco o materiálech i zajímavostech šití

LETNÍ ŠKOLA JE POUZE PRO 3-4 OSOBY

CENA:     8300,- 

  7800,- platí zájemci, kteří se již kurzu, nebo semináře u mě zůčastnily

Přihlášení probíhá zaplacením zálohy ve výši 4000 do 7.5 2018. Záloha je vratná, pokud účast zrušíte do  17.5 2018, po tomto datu je záloha na kurz nevratná. Přihlášky na email daniela.2212@seznam.cz.

 

Milá Dančo, chtěla bych moc poděkovat za víkendový seminář (23.-24.9.)- kurzy šití pro začátečníky, hlavně teda za trpělivost, lidský výklad a vůbec za možnost, že jsem si to mohla vyzkoušet! Ještě se určitě uvidíme 
MOC DOPORUČUJI, už jenom kvůli tomu, že Daniela je bezvadná ženská, dělá to srdcem a má ke každému individuální přístup.. víc takových lidí 
Děkuji ještě jednou..))