Levně a výhodně na internetu

Nakupování na internetu fenomén, některé věci bych tam prostě nekupovala- třeba oblečení, boty…, ale jsme pohodlní a líní, takže nakupujeme. Je super, že to existuje, bohužel realita je většinou odlišná od prezentace. Proč? Protože photoshop!!!a nejen.

Dnes se podíváme na toto: http://www.zbozomat.cz/damske-minisaty-se-zipem-season-2

Jako první je tam informace, že sexy šaty, které by neměly chybět v žádném dámském šatníku.

A popisek….Šaty jsou ušity z tenkého žebrovaného materiálu, který vyniká svojí pružností. Proto bude model krásně obepínat vaše ženské křivky a nemusíte se bát, že by vás někde tlačil.
Já na to: NEBRAT!

PROČ?

  • materiál bavlna / polyester- proč tam nejsou poměry v procentech? Není tam elastan, což znamená, že když se v šatech posadíte, vytlačí se vám zadeček, takže budete mít vzadu roztomilou visící bouli, ale kdo by seděl , že? Takže materiál jistě viniká pružností, ale bohužel se nevrací do původního stavu, Jistě materiál je tenký, info o gramáži chybí, nu což, že je tenký nevadí, aspoň nám vše krásně obrýsuje a bude vidět i to, co normálně vidět není.
  • Modelka má velikost asi 34, přesto se na ní šaty krabatí, a jsou vidět přetočené rukávy,  foto zezadu není k dispozici, protože to by byla teprve podívaná, pokud tohle dělají šaty zepředu, je tam konstrukční chyba v poměrech mezi předním a zadním dílem. Všechny fotky jsou focené z nadhledu, což je vždy mnohem lichotivější a lépe to vypadá. Délka šatů ve velikosti XL 86cm, není tam tedy napsáno, kde měřili, předpokládám, že na zadním dílu, je dost krátká vhledem k velikosti, ale to už je věc každého
  • Zábavná je i diskuse: Mám přes hrudník 110cm, jakou velikost mám objednat? Odpověď: Objednejte XL ta má 98cm-12 cm, že se natáhne? No jistěže, ale ty šaty se zkrátí a změní tvar a materiál bude ještě slabší…

Ono to chce přemýšlet u všeho, pokud něčemu nerozumím, zeptat se, nebo si nechat poradit. A nakonec věnovat čas sobě a dopřát si ten luxus vybrat si oblečení tak, že si ho vyzkouším, osahám , abych prostě věděla, jak je mi příjemné, jak mi sedí, protože vždy je to má investice časová i finanční.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *