Úvod – nebo možná důvod

 

KDO JSEM?…Dámská krejčová a učitelka

Kdo jsem? Jsem normální žena, která si den za dnem plní sen.  Jeden sen malého děvčátka … Dnes jako dospělá mohu tomu děvčátku v sobě říct: ,,Splnila jsem Ti ho. “ Všechny v sobě máme malé holčičky, které čekají na splnění slibů, proto je tak důležité jít za snem …

Vždy jsem chtěla dělat tuhle práci. V 9 letech jsem řekla, co chci dělat, prosadila jsem si to a dělám to stále, takže to tak špatné rozhodnutí nebylo.  Jako děti prostě víme … Na začátku jsem netušila, jaké to bude, jak to bude náročné, co všechno se budu muset naučit, kolik toho budu muset vypárat, předělat, zkoušet znova, zahodit, zničit,  abych druhý den začla znova. A pořád mě to baví a naplňuje. Přivádí mě v úžas, co všechno se dá a stále ještě se učím. Každý den je to stejné a přesto jiné, pořád neumím všechno, pořád dělám chyby a ano ještě stále pářu, ale už ne většinu času :).

Jsem vyučená dámská krejčová, pracovala jsem na seriové výrobě, dělala a stále dělám zakázku, pracovala pro Kláru Nademlýnskou, spolupracovala s Kateřinou Geislerovou -obě lepší než jakákoliv škola. Rozhodla jsem se  odejít a spolupracovat se sebou.

Tvořím na zakázku, vedu kurzy šití, vymýšlím a tvořím oblečení , které je k prodeji v atelieru, kde si vše můžete v klidu vyzkoušet , případně objednat ve Vaší velikosti.

Tohle je kreativní, barevný svět plný ženské energie a lásky, protože do čehokoliv dáte srdce -ožívá … Tak dělám šaty s láskou. Živé, ženské, energické. Když je mi dobře – šiju, když miluju – šiju, když mám splín – šiju, protože to vše je život a když jsme byly stvoření, tak tvoření je naší součástí…

Co dělám, když zrovna nešiju? Sport, patří ke mě už stejně jako šití. Fitness-prostě to mám ráda, nic víc není potřeba. Silové cvičení  je pro mně protipol ke tvoření, abych byla vyrovnaná a „uzeměná“a také pracuji převážně s ženami a i toto je třeba vyvážit.

V co věřím? V lásku, tu kterou máme v sobě, k sobě, k životu svému i druhých…

Věřím, že jsme zde, abychom spolupracovali a inspirovali se…

Věřím, na zákon přitažlivosti, na to, že co obsahujeme uvnitř sebe, tvoří náš život…

A vím, že stačí změnit svá vnitřní nastavení, omezení, vše, co nás učili a tím, změníme svůj život…

vím, že lze mnohé, pokud jsme věrni sobě.

Daniela

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *