Oblečení z obchodu

PROČ JAKSI VĚTŠINĚ NÁS HOLEK NĚJAK NEPADNE OBLEČENÍ Z OBCHODU?
Inspiroval mě k tomu rozhovor s kamarádkou, která strávila víkend pobíháním po obchodech v naději, že ve slevě uloví nějaký hezký padnoucí kousek oděvu.  Nebyla sama, bylo jich víc. Asi aby se podpořily, až to bude vypjaté. Padnoucího nic nesehnaly, tedy prý jen spodní prádlo.

TAKŽE PROČ TO NEFUNGUJE?

Většina výrobců vyrábí na východě, kde je jednak levná pracovní síla, a je jim to tak trochu jedno. Pak se vyrábí z ne příliš kvalitních materiálů. Pokud stojí tričko třeba 200-300, tak to je pouze cena kvalitnějšího materiálu. Trochu se tam nedodržují technická pravidla, protože nejdůležitější je, co nejmenší spotřeba materiálu, a proto se trička, asi ne všechna, po vyprání překroutí. A to tedy nejen trička. Navíc střihy na tyto oděvy, ať už na jakékoli, vytváří počítač podle tabulek. Většina lidí se do těch tabulek jaksi nenapasuje, neb jsme každý individuálně jinak stavěn. Udělat dobrý střih je základ. Každý střih se musí ověřit, případně předělat, protože to, co funguje na papíru, nemusí nutně fungovat na látce. Podotýkám, že toto platí asi tak do vel 40 max 42. Větší velikosti to je jiné téma.
Speciální složkou poslední doby je unisex oblečení. Parádní nápad , nevím čí, ale ráda bych s tím člověkem poklábosila.
Velké košile – dobře, i to se dá udělat, aby to vypadalo dobře. Ale opravdu unisex kalhoty, pokud mají dobře sedět, není možné vyrobit ani vymyslet. Pokud to tedy nejsou tepláky s rozkrokem u kolen. Důvodem toho je, že muž a žena, a to už od dob jeskynních, se prostě svou fyziologií liší. Takže, děvčata, unisex kalhoty si kupte pouze v případě, že chcete působit, jako že jste majitelkou mužské chlouby.
Takže, až zas půjdete nakupovat oblečení, přeji hodně času a dostatek čokolády na nervy 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *